Wiele osób marzy o tym, by móc pływać jachtem po najpiękniejszych jeziorach i spędzać aktywnie czas na wodzie. Do tego jednak wymagane są odpowiednie uprawnienia, a więc uzyskanie patentu żeglarskiego, ale z naszą pomocą zdobycie go stanie się znacznie łatwiejsze, a także przyjemniejsze. Oferujemy szkolenia dla wszystkich pasjonatów żeglarstwa, które łączą w sobie niezbędną wiedzę teoretyczną oraz dużą dawkę praktyki. Wystarczy kilka dni z nami, by móc otrzymać patent żeglarski, a jednocześnie przeżyć niezapomnianą przygodę.

Kursy na patent żeglarski w Sailor Merry

Organizujemy kursy pozwalające uzyskać patent żeglarski, który jest niezbędny do prowadzenia jachtów żaglowych (także z pomocniczym napędem mechanicznym) po wodach śródlądowych, jak również jednostek o maksymalnej długości kadłuba 12 m w przypadku pływania po morskich wodach wewnętrznych oraz pozostałych w strefie do 2 Mm od brzegu w porze dziennej. Z tego względu nasze szkolenia obejmują wykłady, zajęcia praktyczne z manewrowania jachtem na żaglach i silniku, a także prace bosmańskie.

Zdobądź upragniony patent żeglarski z nami!

W Sailor Merry prowadzimy szkolenia na patent żeglarski zarówno przeznaczone dla dorosłych pasjonatów, jak i młodzieży, która chce nie tylko zdobyć uprawnienia, ale też wspaniale spędzić wakacje. Podczas kursów pływamy szlakiem Wielkich Jezior Mazurskich, odwiedzając wiele portów, a ponadto zapewniamy kursantom dodatkowe atrakcje jak ogniska czy koncerty szantowe oraz mnóstwo wyjątkowych wspomnień. Zapisz się na kurs na patent żeglarski!